AJURLU DENİZ DALGASI ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPILIŞI

ajurlu-deniz-dalgalari-orgu-modeli-videolu-tarifi

Ajurlu deniz dalgaları örneği

Değişik örgüler serisine devim ediyoruz. Ajurlu deniz dalga örgü modeli ile çok şık örgü yelek örnekleri yapabiliriz arkadaşlar. Bu modelin bitmiş halinin de resmi altta yer alıyor. Öğrenerek sizde kendinize yelekler örebilirsiniz.

Ajurlu deniz dalga örgü örneği yapmak için tarifli videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. Daha sonra baharlık örgüler yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Örgü yelek örnekleri için sitemizde daha birçok güzel model paylaşımı yapmıştık.

Hatta değişik örgülerin nasıl yapılacağıyla ilgili ve bahar ayında keyifle kullanacağınız şal modellerinin de tariflerini paylaşmıştık. Ajurlu deniz dalgası örneğini öğrendikten sonra keyifle ve güzel bir şekilde değişik çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay olan ve zarif bir modelin görünümü ortaya çıkacak. Yapılışını öğrendikten sonra her örgüde kullanacağınız şık bir örnek. Deniz dalgası ajurlu bu modeli seveceksiniz.

Şık örgü örnekleri yapabilir ve anlatımlı örgüleri sitemizde fazlasıyla bulabilirsiniz. Güzel ve kolay yapılan örgü örnekleri bakımından şiş işi örgü yelek modelleri yapabilir ve keyifle sergileyebilirsiniz.

ajurlu-deniz-dalgalari-orgu-modeli-videolu-tarifi
AJURLU DENİZ DALGASI ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPILIŞI

Ajurlu örgüler arasında popüler olan güzel bir örnek. Yelek örgü modeli ile yapacağınız bu şık çalışmayı sizde kolayca yapabilir ve öğrendikten sonra değişik renklerden şiş işi yelek örnekleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Ajur örgü örneklerini arama kutusuna yazarak da sitemizde değişik çalışmaların paylaşımını görebilirsiniz. Onları da öğrenebilir ve nasıl yapıldıklarını kolayca çözebilirsiniz. Değişik örneklerde buluşalım hanımlar. Kolay gelsin.

Ajurlu Deniz Dalgaları Örgü Yapılışı

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*