Ajurlu Lale Örneği Nasıl Yapılır?


Ajurlu Lale Örneği Nasıl Yapılır?

Farklı bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ajurlu örgü modellerinden daha önce paylaşımlarda bulunmuştuk. Bu yazımızda ise sizlere lale örneğinin nasıl yapılacağıyla ilgili anlatımlı video paylaşacağız.

Ajurlu lale örgü örneği yapımı arayanlar için paylaştığımız çalışmadaki öğretici videodan yararlanarak sizde kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Bu tür örgü videolarının Türkçe olması da ayrı bir güzel.

Bu sayede sizde kısa sürede anlatımdan istifade ederek öğrenebilir ve bilmeyenlere de öğretebilirsiniz. Ajur lale örneği ile ilgili değişik çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

ajurlu-lale-ornegi-modeli

ajurlu-lale-ornegi-modeli1

durchbrochene Beispiele Tulpen – openwork examples of tulips – exemples ajourées de tulipes – Esempi openwork di tulipani – Gennembrudt eksempler på tulipaner – ejemplos calados de tulipanes

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*