AKASYA YAPRAKLARI YELEK MODELİ TARİFİ

Akasya yapraklı yaprak yeleği yapımı

Merhaba hanımlar, bu gün sizlerle çok güzel bir yelek modelinin değişik motifli yapılışını paylaşmak istedim. Bu gün ele alacağımız çalışma hem keyif verici, hem de kolay yapılan türde. Akasya yaprakları örgü modeli olarak adlandırılmış bu güzel çalışmayı seveceksiniz.

Akasya yapraklı örgü yelek örneğini öğrenip yaptıktan sonra gittiğiniz altın günlerinde, katıldığınız arkadaşlık gezilerinde veya misafirliklerde kullanabilirsiniz. Örgüsü çok güzel ve akasya yapraklı gözükmekte.

Örgü işi çalışma her türlü bayan için uygun. Hatta bu motifli örgüyü kullanarak çocuklara da bir şeyler yapabilirsiniz. Çocuk örgülerinde de kullanacağınız güzel bir motifi var. Anlatımdan yararlanarak kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Gönül hanım tarafından hazırlanmış bu modeli izleyip öğrendikten sonra hemen yapmaya başlayacaksınız. Detaylarıyla veren Gönül ablamız sayesinde bu güzel ve kolayca öğreneceğiniz yeleği çok beğendik.

Hatta değişik renklerle yapılabilir ve yaparken sim de katabilirsiniz. Güzel duracaktır. Hediyelik olarak da örgü yelek modelini yapıp sunabilirsiniz.

Akasya Yaprakları Yelek Örneği Yapılışı Türkçe Videosu

AKASYA YAPRAKLARI YELEK MODELİ TARİFİ

Modeli kuracağınız tüm bilgiler anlatımlı video da yer alıyor. Kullanışlı yelekler yapabileceğiniz harika bir örgü türü olup, seveceğinizi düşündüğüm bu güzel çalışmayı paylaşmanızı da istiyorum. Kolay gelsin.

Akasya Yaprakları Yelek Örneği

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. AKASYA YAPRAKLARI YELEK MODELİ TARİFİ için yorumda bulun

    AKASYA YAPRAKLARI YELEK MODELİ TARİFİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak AKASYA YAPRAKLARI YELEK MODELİ TARİFİ için ilk yorumu yapabilirsin.