ALÇI ANANAS KASE YAPMAK


Alçı ananas kase yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Aşamaları tamamlayarak kısa sürede tamamlayabilir ve yaptığınız kaseleri süs niyetine de kullanabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek için de bu tür kase çalışmalarını meyve şeklinde yapabilirsiniz.

Yaptığınız kaseleri satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı kase yapımı çalışmaları ile sizde kısa sürede çok güzel ve evinizde kullanacağınız kaseler hazırlayabilirsiniz. Kolay yapılan kase çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık.

Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan kase çalışmaları ile sizde para kazanacak güzel çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay yapılan alçı kase veya fimo hamurundan kase çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşacağım. Kolay gelsin.

source : pinterest

alci-ananas-kase-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*