ALİZE PUFFY İLE BAKLAVA DESENLİ BATTANİYE YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Alize-Puffy-Baklava-Desenli-Bebek-Battaniyesi

Alize Puffy ile baklava desenli bebek battaniyesi yapımı

Alize ip markasının harika bir ip çeşidini sizlere göstermek istiyorum. Puffy Alize markasının piyasaya yeni sürdüğü kendinden ilmekli olan kadife bir ip. Bu ipin en güzel yanı örgü bilmeyenlerin dahi bu ip ile battaniye yapabilmesi.

Alize Puffy kendinden ilmekleri olan bir ip. Birçok kişi bu ipi belki ilk defa duydu. Bu ipi duyan birçok bayanda bu ipin nasıl örüldüğünü bilmiyor. Bende bu ipi ilk defa gördüm ve farklı örgü videolarını buldum. Sizler için bu ip ile nasıl değişik örgüler yapılıyor bunlar hakkında bilgi vermeye devam edeceğim.

Alize Puffy ile battaniye yaparken ilmekler kendiliğinden alındığı için tığ veya şişe ihtiyacınız yok. Siz sadece burada hazır olarak bulunan ilmekleri birbirileri içerisine geçirerek farklı desenler ortaya çıkartabilirsiniz.

Alize Puffy ile battaniye yaparken iki ipin bir arada kullanıldığı farklı modellerde var. Burada sadece mavi Alize Puffy ile bir erkek bebek battaniyesi yapılmış.

Alize Puffy ile yapacağınız bu battaniyeleri bebekler için yapabileceğiniz gibi daha büyük battaniyelerde yapıp yatakların üzerine örtmek için de kullanabilirsiniz. Tabi bunun için daha fazla ip harcamanız gerekir. Buda biraz maliyetli olabilir.

Alize Puffy ile baklava desenli bebek battaniyesi yapmak için aşağıda yer alan videoyu dikkatli bir şekilde izleyerek size verilen talimatlara uymaya özen gösteren. Kısa sürede örgü işi yapmayı bilmeseniz dahi çocuğunuz için güzel ve kullanışlı bir battaniye yapabilirsiniz.

kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=aPv1hLCSZyU

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*