ALÜMİNYUM TEL SARMA KÜPE NASIL YAPILIR


Alüminyum tel sarma küpe nasıl yapılır diyenler için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapmayı öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan küpe çalışmaları ile hem kıyafetlerinize uyumlu harika takılar yapabilirsiniz. Alüminyum tel sarma küpe çalışması sayesinde satış amaçlı da olsa güzel takılar yapabilirsiniz.

Satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Alüminyum tel sarma küpe veya bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Anlatımlı alüminyum tel sarma küpe takısı yaparak elbiselere uyumlu takılar yapıp kullanabilirsiniz.

Kolay yapılan takı çalışmaları sayesinde hediye olarak da bu tür aksesuarları güzel paket yapıp sevdiklerinize sunabilirsiniz. Turistik yerlerde yaşıyorsanız yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz.

Biraz emek isteyen bu güzel çalışmayı yaparken el becerilerinizin olması da birazcık gerekiyor. Bu sayede hızlıca zevkle yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel alüminyum kolye veya küpe takı çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

aluminyum-tel-sarma-kupe-nasil-yapilir

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*