ALÜMİNYUM TELLE NOTA ŞEKLİNDE KÜPE YAPMAK

Alüminyum telle nota şeklinde küpe yapmak için paylaştığım bu güzel ve değişik takı tasarım çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Evde kolay küpe yapmak veya takı yapmayı sevenlerdenseniz, bu güzel çalışmayı da beğeneceğinizi düşünüyorum. Alüminyum teli bükerek küpe veya bilekliklere dönüştürebilirsiniz.

Daha önce de alüminyum telden bileklik yapmak veya kolye yapmak için çeşitli anlatımlar paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan alüminyum takı çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede güzel takılar yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Yapımı zor olmayan çalışma biraz el becerisi istiyor.

Ancak zorlanmadan kısa sürede yapılışını öğrenip yapmaya başlayabileceğinizi düşünüyorum. Bu tür takılar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evden para kazanmak için takı yapımı ile uğraşıyorsanız, bu çalışmayı da ürün seçenekleri arasına katabilirsiniz.

Bu tür takılar hem zor yapılmıyor. Hem de güzel satılıyor. Turistik yerlerde özellikle kısa sürede satıp, güzel paraların sahibi olabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

aluminyum-telle-nota-seklinde-kupe-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ALÜMİNYUM TELLE NOTA ŞEKLİNDE KÜPE YAPMAK için yorumda bulun

    ALÜMİNYUM TELLE NOTA ŞEKLİNDE KÜPE YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ALÜMİNYUM TELLE NOTA ŞEKLİNDE KÜPE YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.