ALÜMİNYUM TELLE SÜS TAKI YAPMA

Alüminyum telden takı yapımı

Kolay bükülebilir ve şekil verilebiliyor olması nedeniyle birçok takı ustası alüminyum malzemesini çokça kullanır. Özellikle de turistik yerlere gezmeye veya tatile gittiğinizde bu tür değişik takılar gözünüze çarpar. Bu gün sizlere benim de sevdiğim ve yapmayı düşündüğüm güzel bir el yapımı takı çalışmasının örneğini paylaşmak istedim.

Yapımı zor değil. Karışık gibi gözükse de kolay şekil verilebildiği için teli temin ettikten sonra hemen motif oluşturmaya başlıyorsunuz. Resimli anlatımdaki gibi adımları takip edip, iç içe geçirip, bir nevi örgü yapıyormuş gibi deseni ortaya çıkarıyorsunuz.

Daha sonra takı uçları için klips veya benzeri şeyler el yapımı bileklik veya kolye çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı boyayabilirsiniz. Ancak krem görünümlü kıyafetlere harika duracağı için önermiyorum.

Sizlerde kolayca şekil verilen bu alüminyum bileklik yapımı çalışmasını hemen öğrenebilir ve türlü aksesuarlar yapabilir yada takılar ortaya çıkarabilirsiniz arkadaşlar. Kolay gelsin.

DIY

ALÜMİNYUM TELLE SÜS TAKI YAPMA

source: https://www.duitang.com/blog/?id=53851947

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ALÜMİNYUM TELLE SÜS TAKI YAPMA için yorumda bulun

    ALÜMİNYUM TELLE SÜS TAKI YAPMA için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ALÜMİNYUM TELLE SÜS TAKI YAPMA için ilk yorumu yapabilirsin.