Amigurumi İle Yapılan Çalışmalar Resimli Videolu


Amigurumi İle Yapılan Çalışmalar Resimli Videolu

Amigurumi ile yapılan çalışmalar gün geçtikçe artmakta olup, bizlerde sizin için böyle bir yazı hazırladık. Yazımızda birçok farklı şekle sahip amigurumi çalışmalarının resimlerini ve videolarını bulabileceksiniz. Görmek her zaman insanın zihnine ve beynine yeni fikirler getirir.

Bu yazımda sizlere paylaştığım birbirinden güzel amigurumi ile yapılan çalışmaları önünüze getirdim. Sizlerde örgü oyuncak yapmasını öğrenmek istiyorsanız? sitemizde yer alan kendin yap ve amigurumi kategorilerini incelemelisiniz.

Örgü oyuncaklar yaparak çocuklarınızın sağlıklarını düşünebilirsiniz. Son derece sağlıklı olan bu örgü oyuncaklar son zamanlarda çokça da tercih edilmektedirler. Bu yüzden gördüğünüz örnekleri kafanızdan tasarlayabilir veya bakarak aynısını yapabilirsiniz. Gayet kolay ve basit yapılışları ile artık sizlerde amigurumi ile yapılan oyuncaklara veya objelere sahip olabilirsiniz.

amigurumi-ahtapot-oyuncak amigurumi-angry-bird-oyuncak amigurumi-araba-oyuncak amigurumi-ari-oyuncak amigurumi-at-oyuncak amigurumi-ayi-oyuncak amigurumi-balina-oyuncak amigurumi-baykus-oyuncak amigurumi-bebek-oyuncak amigurumi-civciv-oyuncak amigurumi-denizalti-oyuncak amigurumi-deniz-anasi-oyuncak amigurumi-fil-oyuncak amigurumi-geyik-oyuncak amigurumi-kaplumbaga-oyuncak amigurumi-kase amigurumi-kedi-oyuncak amigurumi-kitty-oyuncak amigurumi-kopek-oyuncak amigurumi-kucuk-ayi-oyuncak amigurumi-kucuk-tavuk amigurumi-kurbaga-oyuncak amigurumi-mavi-baykus-oyuncak amigurumi-mickey-mouse-yapimi amigurumi-minyatur-maymun-oyuncak amigurumi-mutlu-ayi-oyuncak amigurumi-mutsuz-ayi-oyuncak amigurumi-mylitt-oyuncak amigurumi-oyuncaklar amigurumi-panda-oyuncak amigurumi-planet-oyuncak amigurumi-sari-denizalti-oyuncak amigurumi-saskin-tirtil-oyuncak amigurumi-saskin-zurafa-oyuncak amigurumi-sisman-tavsan-oyuncak amigurumi-tavsan-oyuncak amigurumi-tavuk-oyuncak amigurumi-tilki-oyuncak amigurumi-tirtil-oyuncak amigurumi-ucak-oyuncak amigurumi-yavru-baykus-oyuncak amigurumi-zurafa-oyuncak

Amigurumi Videoları :

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=NB26C7XyFTU

 

https://www.youtube.com/watch?v=LTZGLNgfV9o

 

https://www.youtube.com/watch?v=0KwUVI48raM

amigurumi Spielzeug – jouets amigurumi – amigurumi toys

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*