AMİGURUMİ KİTAP AYRACI MODELLERİ

Amigurumi-Kitap-Ayracları

Örgü kitap ayraçları

Bugün sizler için çok farklı ve eğlenceli bir örgü işi buldum. Amigurumi kitap ayraçları modelleri bugün sizler için göstereceğim örgü işi.

Amigurumi örgü son bir kaç yıldır oldukça fazla kullanılmakta. Özellikle örgü oyuncak yapımında sıklıkla kullanılan bu el işi farklı tasarımların ortaya çıkmasını sağlıyor.

Amigurumi örgü modellerinden yapılan oyuncaklar daha sağlıklı olduğu içinde aileler tarafından çok fazla tercih ediliyor. Amigurumi örgüde kendini geliştirenler yaptıkları farklı oyuncaklar ile iyi bir gelir de elde etmektedir.

Amigurumi tekniğini öğrenmek isteyenler ise internet üzerinden bu örgü işi ile ilgili videoları izleyerek bu el işinin nasıl yapıldığını öğrenebilirler. Amigurumi işi zaten çok basit bir örgü işi. Önemli olan yaptığınız oyuncağa göre sayıların doğru bilinmesi ve nerede ne yapılması gerektiğinin öğrenilmesidir.

Amigurumi ile ilgili bu kadar bilgi verdikten sonra gelelim bugünkü el işimize. Amigurumi kitap ayraçları oldukça eğlenceli tasarımlar. Çok basit bir şekilde bir çiçekte yapabilirsiniz. İsterseniz buradaki gibi eğlenceli hayvan tasarımları da yapabilirsiniz.

Amigurumi kitap ayraçları kolaylıkla yapabileceğiniz modeller. Buradaki örnekleri dikkate alarak oldukça basit tasarımlar yapabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda kendinizi geliştirerek daha farklı modeller yapabilirsiniz.

Amigurumi kitap ayraçları ayrıca sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bir tasarım. Kendiniz bu şekilde farklı ayraçlar yaparak hem kendiniz kullanabilirsiniz hem de özel günlerde hediye olarak verebilirsiniz.

kaynak: https://tr.pinterest.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*