AMİGURUMİ KUŞ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Amigurumi kuş oyuncak yapımı

Amigurumi oyuncaklar sağlık olduğu için ve uzun süre kullanılabildiği için oldukça fazla tercih ediliyor. Daha önce sizlerle amigurumi oyuncak yapımı ile ilgili videolar ve modeller paylaşmıştım. Bugün ise yine çok güzel bir oyuncak yapımı paylaşmak istiyorum.

Amigurumi oyuncakların yapımı aslında çok kolay olsa da biraz emek istiyor. Bu oyuncaklar özel bir el işi modeli ile yapılıyor. İnternet üzerinde araştırma yaptığınızda farklı amigurumi oyuncak modellerinin yapımını görebilirsiniz.

Dilediğiniz hayvan figürünün amigurumi şeklini yapabilirsiniz. Tabi bunun için önünüzde iyi bir örnek çalışma olması gerek. Bu sayede kolaylıkla modeli yapabilirsiniz. Bugün sizlere göstereceğim amugurimi kuşun ise detaylı yapım aşaması video içerisinde açıklanmakta.

Burada gösterilen kuş modeli oldukça küçük. Süsleme olarak kullanabileceğiniz bir büyüklükte. Farklı renklerde bu kuşlardan yaparak değişik süslemeler yapabilirsiniz. Bunun dışında çocukların oynayabileceği oyuncaklarda yapabilirsiniz.

Amigurumi kuş yapımı için videoda verilen anlatımı dikkatli bir şekilde izlemelisiniz. Çünkü burada olduğu gibi güzel bir kuş modelinin oluşması için videoda verilen anlatıma ve sayılara dikkat etmeniz gerekir. Amigurumi oyuncakların yapımında sayılar çok önemlidir. Nerede arttırma ve eksiltmelerin yapılacağının iyi bilinmesi gerekir.

Kuşun gövdesi yapıldıktan sonra kuyruk ve diğer detayları yapılıyor. Buralarda yine video içerisinde anlatılmış. Videoyu takip etmeniz sizin için yeterli olacaktır.

Amigurumi kuş yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCUok26e3LG2Q9yXPaTQGEBg

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. AMİGURUMİ KUŞ YAPIMI AMİGURUMİ KUŞ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    AMİGURUMİ KUŞ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak AMİGURUMİ KUŞ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.