Amigurumi Tavşan Oyuncak Yapmak


Evde amigurumi oyuncak yapmak için daha önce de birçok çalışmayı amigurumi kategorisinde paylaşmıştım. Bu yazımda da amigurumi oyuncak tavşan yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Tığ işi ile yapılan örgüden oyuncak tavşan çalışması yapılmış. Sizde aynı mantıkla istediğiniz malzemeden aynı çalışmayı yapabilirsiniz. Amigurumi tavşan oyuncak yapmak için alttaki resimli anlatımda tam detay verilmiyor. Ancak parçaların yapılmış halini ve nasıl birleştirileceği gösteriliyor.

Amigurumi oyuncak yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde zorlanmadan bu güzel çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Şimdi sizleri amigurumi tavşan oyuncak yapımını gösteren resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum. Resimli anlatımı takip ederek sizde bu güzel ve eğlenceli çalışmayı çocuklarınıza veya kendinize yapabilirsiniz.

amigurumi-tavsan-oyuncak-yapmak

Gördüğünüz gibi amigurumi tavşan oyuncak modeli oldukça güzel gözüküyor. Sizde evinizde bu tür oyuncak çalışmaları yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Çünkü amigurumi örgü oyuncak çalışmaları sağlıklı oyuncak kategorisine giriyor. Çünkü tüm bölümlerini siz kendi ellerinizle yapmış oluyorsunuz.

Dışarıdan satın aldığınız oyuncaklar ise çocuklarınızın sağlığını tehdit edebilmektedir. Fakat amigurumi oyuncak yani örgü oyuncak modeli yaparak çocuklarınızın sağlığını da korumuş oluyorsunuz. Evde amigurumi oyuncak yapmak için çeşitli örgü oyuncak çalışmalarının yapımını anlatan projelere hemen bu yazımın altından karşınıza gelecek benzer yazılardan da ulaşabilirsiniz. Evde amigurumi oyuncak yapmak isteyenler için birçok çalışmayı sitemizde paylaştım. Kolaylıkla bulabilir ve yapmayı öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/18787885

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*