Amigurumi Tavşan Yapımı

evde-kolay-amigurumi-tavsan-yapimi

Evde Kolay Amigurumi Tavşan Yapımı

Amigurumi tavşanlar yaparak çocuklarınızı mutlu edebilir ve onlara hediye olarak kullanabilirsiniz. El yapımı olan bu güzel ve sevimli oyuncak tamamen tığ işidir. Bu çalışmayı evde çok kolay bir şekilde ve eğlenerek yapabilirsiniz. Evde kolay amigurumi tavşan yapımı ile ilgili altta paylaştığım anlatımlı çalışmadan yararlanarak sizde evinize bu güzel şirin tavşan oyuncaktan mutlaka yapmalısınız.

Uzunluğu ise 26 cm. olan örgü oyuncakları arasında da en çok tercih edilen modeldir. Amigurumi tavşan örneği ile ilgili resimler aşağıda bulunmaktadır. Dilerseniz örneklerini çıkarıp, aynısından kendinize ve çocuğunuza yapabilirsiniz. Farklı renkte tavşan oyuncaklar yapabilir ve evinizi de dekoratif anlamda süsleyebilirsiniz. Bu tür örgü oyuncak modellerini seviyorsanız? sitemizde yer alan amigurumi kategorisindeki diğer çalışmaları da incelemelisiniz.

evde-kolay-amigurumi-tavsan-yapimi

evde-kolay-amigurumi-tavsan-yapimi2 evde-kolay-amigurumi-tavsan-yapimi3

Yapılışı ile ilgili video izlemek isteyenlere ;

 

 

amigurumi bunny – amigurumi toy rabbit – amigurumi rabbit – amigurumi lapin

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*