Anket Doldurarak Para Kazanma |12 Anket Sitesi

İnternetten gelir elde etmek sizlere cazip geliyor fakat herhangi bir dijital yeteneğini bulunmuyorsa anket doldurma tam sizlere göre. Anket doldurarak para kazanma işinde, herhangi bir yeteneğe sahip olmanıza gerek yok! Tek yapmanız gereken karşınıza gelen soruları yanıtlamak.

Anket doldurma işini yapabileceğiniz pek çok site var. Bu sitelerin gerçekten ödeme yapıp yapmadığı da herkes için merak konusu. Anket doldurarak para kazanma eylemini gerçekleştirebileceğiniz siteler, düzenli olarak ödeme yapmaktadır. Bazı siteler dolandırıcılık amaçlı kurulsa bile, sektörde uzun yıllardır aktif olan siteler bulunmaktadır.

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri (12 SİTE)

anket doldurarak para kazanma siteleri

Anketlerinizi dolduracağınız platformların bilinirliği, paranızı almanız ve güvenlik önlemleri açısından oldukça önemlidir. Sizlere verdiğimiz sitelerde yaşayabileceğiniz herhangi olumsuz bir durumdan makale park olarak bizler sorumlu değiliz. Sizlere birazdan vereceğimiz sitelerin geneli, uzun süredir sektörde yer alan sitelerdir.

Anket doldurarak para kazanma siteleri:

1)     Swagbucks

Yabancı bir site olan Swagbucks adresi, internet üzerinden anket dolduran kullanıcılarına bugüne kadar toplam 600 milyon dolar dağıtmıştır. Anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız, en güvenilir adreslerin başında gelen bu siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Siteyi kullanabilmeniz adına İngilizce bilmeniz gerektiğini de belirtmemiz gerek. Swagbucks’un kendine ait bir ödüllendirme sistemi bulunmaktadır. Bu sistem anket başına 30 SB ile 150 SB arası değişkenlik göstermektedir. 100 SB’nin 1 Amerikan Doları’na tekabül ettiği düşünüldüğü zaman, saatlik yaklaşık olarak 6 ila 7 dolar arasında bir para kazanılabileceği görülmektedir.

2)     Ben Derim Ki (Yerli Site)

2009 yılından beri Türkiye’de hizmet vermekte olan Ben Derim Ki sitesi sayesinde, anket başına 20 TL’ye varan paralar kazanabilirsiniz. Ben Derim Ki adresine kayıt olurken kendi özelliklerinizi belirtiyorsunuz. Belirttiğiniz özelliklere göre, internet üzerinden para kazanma imkanı yakalıyorsunuz.

Anket doldurarak para kazanma istiyorsanız ve yabancı dil bilginiz bulunmuyorsa bu site tam sizlere göre. Siteye girdikten sonra kayıt olup, karşınıza sizlere uygun olarak çıkan anketleri cevaplayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

3)     Toluna

Toluna sitesinde bulunan Türkçe Dil desteği sayesinde, ülkemizden pek çok kullanıcının kullandığı bir platformdur. Sisteme üye olduktan sonra, sizlere uygun olan anketler karşınıza çıkacaktır. Toluna’nın sisteminde çok fazla sayıda üye bulunmaktadır.

Bulunan fazla sayıda ki üye sebebiyle oldukça az anket gönderen bir sisteme sahiptir. Fakat, ödeme konusunda güvenilir bir yer olduğu için, sık sık tercih edilen bir anket sitesidir.

4)     Life Points

anket doldurarak para kazanmak

Life Points’te tıpkı Toluna gibi, Türkçe Dil desteğine sahip bir sitedir. Bu siteye üye olup, kişisel bilgilerinizi tamamen doldurursanız, sizlere en uygun anketler karşınıza çıkacaktır. Anket doldurarak para kazanmak için, bilgilerinizi tam olarak doldurmanız önem taşımaktadır.

5)     Branded Surveys

Minimum 10 dolar ödeme eşiğine sahip bu site, global anlamda hizmet veren bir anket sitesidir. İngilizce bilmeniz, anketleri cevaplarken sizlere yardımcı olacaktır. Facebook ile siteye kayıt olmanız mümkündür.

6)     Metro Opinion

Türkçe Dil desteğine sahip olan bu siteyi de, anket doldurmak için kullanabilirsiniz. Anket ile para kazanma amacıyla oluşturulan bu site için İngilizce bilmenize gerek yoktur. Yalnızca sizlere sorulan soruların cevabını doğru verdiğinize emin olmalısınız.

Sizlere sorulan sorulardan sonra, sistem tarafından uygun anketler sizlere yönlendirileceği için, eksik bilgi vermeniz halinde, anketler tarafınıza ulaşmayabilir.

7)     Fikir Pazarı (Yerli Site)

Tamamen yerli olarak hizmet veren bir sitedir. Fikir Pazarı sitesi de anket ile para kazanma amacına uygun olarak tasarlanmıştır. Kullanıcılar ile şirketleri ve büyük markaları buluşturan bir sitedir. Siteye büyük firmalar ücret ödeyerek kendi profillerine en uygun müşterilere anket yaptırırlar.

8)     Survey Pago

anket ile para kazanma

Türkçe Dil desteği bulunan bir diğer anket doldurma sitesidir. Kullanıcılara global anlamda anket yapan şirketler arasında yer almaktadır.

9)     Market Agent

Türkçe Dil desteği sayesinde, İngilizce bilmenize gerek kalmadan kolayca kayıt olabileceğiniz bir diğer sitedir. Anket ile para kazanma yolunda sizlere ek gelir oluşturabilecek bir sitedir.

10)  i-Say

Adidas, Amazon, MasterCard gibi dünya çapında üne sahip firmalar ile çalışan anket sitesidir. Anket doldurarak para kazanma konusunda güvenilir firma arayışındaysanız, i-Say’i tercih edebilirsiniz. Şirketin ödeme sistemi ise Amazon ve benzeri büyük şirketlerin hediye puanları ile yapılmaktadır.

Anket başına 1 pound kazandığınız bu sitede, 10 pound yaptıktan sonra, ödüllerinizi alabilirsiniz. Güven faktörünün üst düzey olduğu bir sitedir. Amazon ve benzeri sitelerden de hemen hemen bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

11)  Valued Opinions

Türkçe Dil desteğine sahip bir diğer anket sitesi olan Valued Opinions ile para kazanmanız mümkün. 3 kolay adıma ödül kazanmaya başlayabilirsiniz. Birinci adım “Kayıt olma”, ikinci adım “anketleri cevaplama”, üçüncü adım ise dilediğiniz ödülü alma.

12)  Opinion Outpost

Anketlerin yaklaşık olarak 10 ila 15 dakika arasında sürdüğü bu sistemde, anket başına 0.5 pound gibi bir ücret alıyorsunuz. Minimum 2.5 pound ödemesi olduğu düşünülürse; 5 anketi 50 ila 75 dakika gibi bir sürede tamamlayıp, 2.5 pound kazanma imkanınız bulunuyor.

Anket doldurarak para kazanma siteleri listemizde ki son site Opinion Outpost’tu.

Anket Doldurarak Para Kazanma Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kendinize ek gelir veya tam zamanlı bir iş arıyorsanız, düzenli olarak çeşitli sitelerden anket doldurabilirsiniz. Site tercihi yaparken sizlere vermiş olduğumuz bu 12 adresten birini tercih edebilirsiniz. Bu 12 adreste de herhangi bir güvenlik sorunu yaşamayacağınızı ümit ediyoruz.

Anket doldurarak para kazanma kolay para kazanma yolu gibi gözükse bile, uzun süreler emek vermeniz gerekir. Sürekli okuma ve cevaplama yapmanız gereken bu metot, belirli bir süre sonra baş ağrısı yapabilir. Sistemler içerisinde kimi doğrudan nakit kimi ise hediye usulü çalıştığı için, neye ihtiyacınız varsa ona göre site ve anket tercihi yapabilirsiniz.

Sizlere verdiğimiz sitelerin büyük bir çoğunluğunda Türkçe Dil desteği bulunduğu için, İngilizce bilmenize gerek kalmadan para kazanabilirsiniz.

Yapmamanız Gerekenler ve Özet

Anket doldurma konusunda kesinlikle yapmanızı tavsiye etmediklerimiz ve konunun özeti ile karşınızdayız. Herhangi bir anket doldurma sitesinde, sizlere sorulan sorulara yanlış yanıt vermeyin. Eğer, sizlere sorulan sorulara yanlış yanıt verirseniz, sistem bunu anlayabilir. Nasıl mı?

Anket doldurarak para kazanma amaçlı kurulmuş sitelerde, anketler içerisinde bazı sorular benzerleri ile tekrarlanarak sorulur. Yani, 1 + 1 kaç eder ile bir artı birkaç eder gibi düşünebilirsiniz. Eğer, kafanızdan atarak ilerlerseniz, sistem bunu fark edecektir. Sistemin yanlış cevaplar verdiğinizi fark ettiği anda, sizlere bir daha hiç anket vermeyeceği de bir gerçektir.

Konunun özetine geldiğimiz zaman, özellikle yabancı sitelerden güzel gelirler elde etmeniz mümkün. Fakat, çoğu anket sitesi ödüllendirme sistemi ile çalıştığı için, anlaşmalı olunan mağazalar ve platformlar haricinde kazandığınız parayı harcayamayabilirsiniz.

Yine de, anket doldurarak para kazanmak boş zamanlarınızı değerlendirirken yapabileceğiniz keyifli bir aktivite olacaktır. Bu işi tam zamanlı olarak yapmak isteyenlere verilebilecek en güzel tavsiyelerin başında, okumayı ve cevaplamayı sevmeleri yer alır.

Anket doldururken bol bol soru okur ve yine bol bol soru cevaplarsınız.

Eğer, internet üzerinden para kazandıracak diğer yöntemlere göz gezdirmek isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Anket doldurmak haricinde yapabileceğiniz etkili iş yöntemleri sitemizde mevcuttur.

Video izleyerek para kazanmak isterseniz, buraya tıklayarak konu ile ilgili yazımızı inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu