ANLATIMLI AHŞAP ÜZERİNE TOPRAK FIRIN YAPMAK

anlatimli-ahsap-uzerine-toprak-firin-yapmak-475x415

Anlatımlı ahşap üzerine toprak fırın yapmak için bulduğum bu güzel çalışma ile sizde evinizdeki bahçeye bu tarz bir topraktan fırın yapabileceksiniz. Anlatımlı resimde aşamalar kısa kısa gösterilmiş.

Ancak nasıl yapıldığını anlayabilirsiniz. Anlatımlı çalışmadaki gibi sizde evinizin bahçesine veya evinizin balkonu büyükse, balkonuna yapabilirsiniz.

Ahşap üzerine toprak fırın yapmak için malzemeleri temin ettikten sonra kısa sürede aynısını yapabileceğinizi düşünüyorum. Köyde de bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Böylece toprak fırın sahibi olursunuz. Dekoratif süs amaçlı da bu tür çalışmalar yapabilirsiniz. Eliniz yatkınsa farklı şekiller verebilir ve bu çalışmayı geliştirebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-ahsap-uzerine-toprak-firin-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*