ANLATIMLI BAŞAK TANESİ ÖRNEĞİ

Başak tanesi örgü modeli

Başak tarlası örgü modelini öğrenip yaparak sizde harika örgü yelek modelleri yapabilirsiniz. Anlatımlı örgü yelek veya hırka örneği yaparak kullanabilirsiniz. Başak tanesi örneğini Canım anne kanalında detaylıca anlatmışlar.

İzleyerek sizde bu güzel ve keyifli örgü modelini hemen kavrayıp yapmaya başlayabilirsiniz hanımlar. Şiş işi başak tanesi örneğini kolayca yapıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Örgü modelleri arasında tercih edilen şiş işi örneklerin de arasına katacağınız bu güzel öğretici çalışmayı başkalarına da paylaşabilirsiniz. Öğretici örgü modeli çalışmasında anlamadığınız yer olursa yorum yazın.

Örgü örnekleri bakımından tavsiye ettiğim şık bir model. Öğreneceğiniz örgü modelini kısa sürede yapmaya başlarsanız tahmini 1 günde örgüyü bitirebilirsiniz.

Bu örgü örneği ile ne yapılır? diyenlere öncelikle çok güzel örgü modeli hırka, örgü örneğiyle yelek veya çocuk örgülerinde de kullanılabilir.

basak-tanesi-orgu-ornegi

Örgüden örtü yapılabilir. Başak tanesi örneğinin yapılışını öğrendikten sonra tek renk veya iki renk güzel örgü örnekleri yapılabilmektedir. Anlatımlı başak tane örgü örneğini adım adım öğrenip yapabilirsiniz.

Anlatımlı başak tanesi örneğinde videoyu izleyerek nasıl yapıldığını detaylıca öğrenebilir ve bebek örgülerinde yapabilirsiniz. Örgü bebek veya örgü bayan işlerinde kullanabileceğiniz bir model.

Öğretici çalışmayı seveceğinizi söyleyebilirim. Değişik bir model ve yapımı zor değil hanımlar. Hatta yeni örgüye başlayan arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. Kolayca öğrenip bu güzel şiş işi örgü örneğini hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

kaynak : https://www.youtube.com/user/canimannetv/videos

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ANLATIMLI BAŞAK TANESİ ÖRNEĞİ için yorumda bulun

    ANLATIMLI BAŞAK TANESİ ÖRNEĞİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ANLATIMLI BAŞAK TANESİ ÖRNEĞİ için ilk yorumu yapabilirsin.