ANLATIMLI BASİT ŞİŞ ÖRGÜ ÖRNEĞİ

sisle-orme-turkce-basit-orgu-modeli-videosu

Anlatımlı basit şiş örgü örneğinden yararlanarak sizde evde örgü işleri yapıyorsanız şişle örgü yapmayı öğrenebilirsiniz. Evde kolay yapılan şiş örgü çalışmalarını sitemizde sürekli paylaşmaya çalıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışmada da basit şiş örgü örneğinin anlatımlı videosu ile örnek resimlerini paylaştım. Evde kolay bir şekilde şişten örgüler yapmak isteyenler için değişik ve kolay bir örgü örneği olduğunu söyleyebilirim.

Sizde evinizde zorlanmadan basit bir şekilde anlatımlı videoyu izleyerek adım adım basit şiş örgü örneği yapmayı öğrenebilirsiniz. Benzer örgü çalışmalarını ve örneklerini bu yazımın altında da karşınıza gelecek olan benzer çalışmalar bölümünden inceleyebilirsiniz.

Sizde evinizde bu tür örgü çalışmaları yapıp videosunu çekiyorsanız, bize facebook adresimiz üzerinden gönderebilirsiniz. Şimdi sizleri video anlatımlı basit şiş örgü örneğiyle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*