Anlatımlı Baykuş Bere Yapımı

yeşil baykuş bere takımı

Çocuklarınıza baykuş figürlü bereler yaparak onları hem mutlu edebilirsiniz. Hem de sevdikleri berelerini kış aylarında severek takarlar. Anlatımlı baykuş bere yapımı yazımda paylaşacağım anlatımlı çalışmaları izleyerek sizde çocuklarınıza sevecekleri baykuşlu bereler yapabileceksiniz. Yine yazımda sizlere paylaşacağım bir başka çalışma ise baykuşlu yastık yapılışı çalışmasıdır. Çocuklar baykuşlu bereleri çok severler. Hatta bu çalışmayı yapmayı öğrenerek turistik yerlerde çok kolay bir şekilde baykuş bere satın alanlar olacağı için kolaylıkla satabileceksiniz.

Anlatımlı bere yapılışını anlatan videolarda detaylı olarak açıklamalı baykuş bere yapımı tarif edilmektedir. Yine örnek olarak bebek baykuş bere örneklerini de bu yazımda paylaştım. Örnek çalışmaları alttaki videoları izleyerek yapımını öğrenebilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar bu tür çalışmaları yapmayı öğrenip, kolaylıkla satabilirler.

Bu makalemde paylaşacağım anlatımlı video sonrası bere yapılışını öğreneceksiniz. Ayrıca sitemizde baykuş figürlü bere yapımında işinize yarayacak bilgilerde yer alıyor. Keçeden baykuş yapımı gibi diğer çalışmaları da incelemenizi öneririm. Bu sayede baykuş çalışması yapacağınız zaman taslağı tamamen öğrenmiş olursunuz. Yine sitemizde ilerleyen zamanda sizlere baykuş bere modellerini paylaşacağım. Bu yazımda da baykuş bere videoları paylaştım. Baykuş bere yapımı video çalışmalarını umarım beğenirsiniz. Kolay gelsin.

Anlatımlı videolarda baykuş bere yapımı anlatımlı bir şekilde detaylıca tarif edilmiştir. Yapımını öğrendikten sonra sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve çocuklarınıza baykuş figürlü bereler yapabilirsiniz.

Bu anlatımın ikinci videosu ise aşağıdadır ;

Alttaki baykuş figürlü bere yapımı çalışması ise daha farklı bir anlatım sunulmuş. Dilerseniz o çalışmayı da izleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

Altta paylaştığım çalışma ise Derya Baykal’ın programından bir kesinti ve anlatımlı baykuş yastık modeli yapılışı tarif edilmektedir. Dilerseniz o çalışmayı da izleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

Yukarıdaki anlatımlı çalışmaları izleyerek baykuş bere modeli yapabilir ve baykuş yastık modeli yapabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda sizlere tığ işi baykuş bere yapımı ile ilgili çalışmaları da bu başlık altından paylaşacağım. Evde kolay baykuş bere örülüşü ile ilgili yukarıdaki anlatımlı çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Dilerseniz sitemizde yer alan eva kağıdından baykuş yapımı ve keçeden baykuş yapılışı çalışmalarını da inceleyebilirsiniz. Böylece baykuş şeklini daha iyi bir şekilde öğrenebilme imkanına sahip olursunuz. Kolay gelsin.

1 Comment on Anlatımlı Baykuş Bere Yapımı

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*