ANLATIMLI BEBEK BATTANİYESİ YAPILIŞI

Bebek battaniye örneği

Örgü bebek battaniye modellerini daha önce galeri şeklinde de paylaşmıştık. Bu yazımda yine Bayanların örgü dünyası kanalında keşif ettiğim güzel bir bebek battaniye modelinin yapılışını paylaşmak istedim.

Güzel bir model ve bebek battaniye örneği olarak yapıp hemen kullanabilirsiniz. Yada çeyizlik olarak saklayabilirsiniz. Şiş işi yapılan bu güzel çalışmayı kolayca yapıp, tahmini 1 günde tamamlayabileceğinizi söyleyebilirim.

Eliniz yatkınsa daha kısa sürede de bebek battaniyesini oluşturabilirsiniz. İster tek renk örebilirsiniz. İsterseniz de birkaç renk iple örebileceğiniz güzel ve kolay bir model. Örgü battaniyeyi örtü amaçlı da yapabilirsiniz.

Bebek battaniye veya bebek örtüsü yapacağınız zaman bu tür anlatımlı çalışmalar sayesinde kısa sürede yapıp kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Örtü amaçlı veya çeyizlik olarak bu tür çalışmaları bulup yine sizlere sunacağım.

kolay-bebek-battaniyesi

Kolay yapılan bebek battaniyeleri sayesinde hem kısa sürede bu tür çalışmaları yapıp kenara koyabilirsiniz. Hatta sipariş alıp yapıp güzel paralar da kazanabilirsiniz. Kolay bir model ve hemen öğrenip yapacağınız çalışmada takıldığınız bir yer olursa yorum bırakmayı unutmayın.

Kolay bebek battaniye yapımı

Anlatımlı video da yer alan adımları takip ederek sizde öğrenebilir ve modeli kavradıktan sonra örtüyü kolayca yapabilirsiniz. Güzel bir model ve örgü bebek battaniyesini yaparken zorlanmayacağınızı düşünüyorum. Takıldığınız yer olursa yorum yazmayı unutmayın. Benzer çalışmaları da yine altta bulacaksınız hanımlar. Kolay gelsin.

kaynak : httpss://www.youtube.com/channel/UCD5epzowQqve5Z0DPr7neTg/videos

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ANLATIMLI BEBEK BATTANİYESİ YAPILIŞI için yorumda bulun

    ANLATIMLI BEBEK BATTANİYESİ YAPILIŞI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ANLATIMLI BEBEK BATTANİYESİ YAPILIŞI için ilk yorumu yapabilirsin.