ANLATIMLI ÇATALLA KELEBEK KURDELE YAPMAK

catalla-minyatur-kelebek-kurdele-yapmak-737x415

Anlatımlı çatalla kelebek kurdele yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çok beğeneceksiniz. Yaptığınız süsleme çalışmalarında kurdele yapmayı bilmiyorsanız ve süs olarak kurdele yapmayı düşünüyorsanız? bu yazımdaki uygulamayı öğrenip yapabilirsiniz.

Yapmanız gereken şerit kurdeleyi çatala dolamak ve kelebek kurdelesi haline getirmek. Oldukça basit olan bu çalışmanın detaylı anlatımı altta yer alıyor.

Resimli anlatımda çatalla şerit kurdele yapmak için tüm detaylar adım adım verilmiş. Daha önce de çatalla ponpon yapmak için örnek çalışmalar paylaşmıştım.

Benzer çalışmalar zaten bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri örnek çalışmanın resmi ve nasıl yapıldığına dair resimli anlatımla baş başa bırakacağım. Kolay gelsin.

catalla-minyatur-kelebek-kurdele-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*