ANLATIMLI ÇİÇEK DESENLİ TIRNAK SÜSLEME NAİL ÖRNEĞİ

anlatimli-cilek-ornekli-tirnak-susleme-ornegi-355x415

Anlatımlı çiçek desenli tırnak süsleme nail örneğini sizlerle paylaşmak istedim. Bu tür tırnak süsleme örneklerini daha önce de çoğu kez paylaştığımı hatırlıyorum. Hem nasıl yapıldığını alttaki anlatımlı resimden öğrenebilirsiniz.

Hem de süslü tırnaklarınız ile etrafınızdaki insanları şaşırtabilirsiniz. Anlatımlı çiçek desenli tırnak süsü yapmak için benzer çalışmaları ise hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Onlara da göz atmayı unutmayın.

Romantik nail örnekleri arıyorsanız, bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Hem özel günlerde hem de doğum günü gibi etkinliklerde bu güzel eğlenceli tırnak süsleme örneğini uygulayarak herkese farklı olduğunuzu tırnaklarınızla dahi gösterebilirsiniz.

Şimdi sizleri çiçekli tırnak süsleme nail örneğinin yapılışı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-cilek-ornekli-tirnak-susleme-ornegi

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*