ANLATIMLI ÇİÇEKLİ ŞERİT TAÇ YAPMAK

anlatimli-cicekli-serit-tac-yapmak-564x415

Anlatımlı çiçekli şerit taç yapmak için bulduğum bu güzel taç çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu güzel taç modeli ile çocuklarınızı prenseslere dönüştürebilirsiniz.

Yada düğünü olan genç kızların hayali olan gelinliklerinin üzerine veya nişan elbiselerinin üzerine bu güzel çiçekli taç modelinin çok yakışacağını düşünüyorum.

Anlatımlı olması sayesinde çiçekli şerit taç yapmak için sizde bu güzel çalışmadan yararlanabilir ve aynısını yapabilirsiniz. Benzerlerini daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum.

Kolay yapımı sayesinde sizde zorlanmadan çok güzel çiçekli taç modelleri yapabilir ve düğünü olan genç kızlara hediye edebilirsiniz.

Bu tür güzel çiçekli taç modellerini özel günler için veya etkinlikler içinde yapmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-cicekli-serit-tac-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*