ANLATIMLI DESENLİ ÖRGÜDEN OYUNCAK TAVŞAN YAPMAK

desenli-orgu-oyuncak-tavsan-yapmak-564x415

Anlatımlı desenli örgüden oyuncak tavşan yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi söyleyebilirim. Anlatımlı olması sayesinde desenli örgüyü çok kolay bir şekilde oyuncak tavşana dönüştürebilirsiniz.

Oyuncak tavşan modeli yapıp süs olarak evinizde kullanabilirsiniz. Yada çocuklarınıza basit örgü oyuncak yapmak istiyorsanız, bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Anlatımlı desenli örgüden oyuncak tavşan yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmaya benzer birçok örnek çalışmayı hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz.

Desenli örgüyle tavşan oyuncak yapmak için aşamaları tamamlamanız yeterli olacaktır. Örgüden oyuncak yaparak çocuklarınız için sağlıklı oyuncak da yapmış olursunuz. Anlatımlı örgü tavşan oyuncak yapmak için şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

desenli-orgu-oyuncak-tavsan-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*