ANLATIMLI DUMANLI GÖZ MAKYAJI YAPMAK


Anlatımlı dumanlı göz makyajı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde uygulayabilirsiniz. Örnek olarak paylaştığım makyaj tekniğinin nasıl yapıldığını resimli anlatımdaki gibi adımları takip ederek sizde aynısını yapabilirsiniz.

Bu tür efektli makyajlar ile şık kıyafetle göz kamaştırmayacağınız kişi olmaz. Bir düğün veya etkinliğe bu tarz profesyonel makyaj ile katıldığınızda sizi tanınmış birisi sanabilirler. Genelde doğal makyaj önerdiğimiz şu sıralar bu güzel makyajı da yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde kolay yapılan makyaj tekniklerini paylaşmıştık. Hatta bu yazımızın hemen altında onlar karşınıza çıkacak. İncelemenizi öneriyorum. Kolay makyaj teknikleri sayesinde sizde çok güzel ve özel makyajlar yapabileceksiniz.

Anlatımlı makyaj yapmak için paylaştığım bu güzel makyaj tekniğinin adı dumanlı göz makyajı şeklinde geçiyor. Benzerlerini ve detaylı anlatımı olanları bulunca yine bu başlık altından sizlere paylaşacağım. Şimdi sizleri bu güzel örnek çalışma ve anlatımla birlikte baş başa bırakıyorum. Umarım beğenirsiniz. Kolay gelsin.

source

anlatimli-dumanli-goz-makyaji-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*