ANLATIMLI ERKEK ÖRGÜ BERE MODELİ

Kolay erkek örgü bere

Örgü bebek beresi veya erke bere modeli olarak takip edeceğimiz bu çalışmayı seveceksiniz. Takipçisi olduğumuz Anne İşleri kanalındaki bu güzel çalışmayı çok sevdik. Labirent örgü modeli olarak da adlandırabiliriz. Görünümü o yönde.

Kolayca erkek bere modelini yapabileceğiniz gibi Anne İşleri yapımcısı hanım efendinin önerilerini de dinleyebilir ve modeli kolayca kavrayabilirsiniz.

Anlatımlı örgü bere modelleri sayesinde kolayca aşamaları öğrenebilir ve çocuklarınıza kışın başını üşütmemesi için güzel başlıklar örebilirsiniz.

orgu-erkek-beresi

Örneğini kendi bildiğiniz şekilde de yapabilirsiniz. Başlayıp bitireceğiniz yere kadar tek parça örüp, daha sonra birleştirme yapabilirsiniz. Yada içden dikiş yapıp kapatabilirsiniz. Düz örgü ve ters örgü yapılan çalışma da motif olarak da sonradan çiçek veya kurdele dikip ekleyebilirsiniz.

Yapılışı zor olmayan bir çalışma ve pembe, sarı yada kırmızı yaparak kız örgü beresi olarak da yapmayı düşünebilirsiinz. Ben şimdi erkek yeğenime yaptığımda kız yeğenlerimde isteyecekler biliyorum. Bu yüzden turuncu ip kullanarak onlara da bir takım yapabilirim diye düşünüyorum hanımlar.

Erkek örgü bere yapılışı

Anlatım Türkçe ve zorlanmadan hemen öğrenip yapabileceğiniz ayarda olup, Anne İşleri kanalına çok teşekkür ediyoruz. Kendilerinin bazı videolarından sürekli yararlanmaktayız. Sizlerde öğrenerek kolayca örgü bereler ve başlıklar yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Kolay örgülerle tekrar görüşmek dileğiyle hanımlar, sizlerin de varsa bu tür öneri örgüleriniz bize ulaştırırsanız seviniriz. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.youtube.com/ – Anne İşleri

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ANLATIMLI ERKEK ÖRGÜ BERE MODELİ için yorumda bulun

    ANLATIMLI ERKEK ÖRGÜ BERE MODELİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ANLATIMLI ERKEK ÖRGÜ BERE MODELİ için ilk yorumu yapabilirsin.