ANLATIMLI FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR EV YAPMAK


Anlatımlı fimo hamurundan minyatür ev yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde keyifli zaman geçirerek yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan minyatür çalışmalarını her zaman sevmişimdir. Hem anlatımlarında kolay tarif bulunur.

Hem de kısa sürede görselinden yararlanarak sizde minyatür çalışmalar yapabilirsiniz. Fimo hamurundan anahtarlık, süs, magnet ve daha birçok çalışma yapılmaktadır. Özellikle fimodan takı yapmak ve fimo hamurundan minyatür meyve süsler yapmak benim çok beğendiğim çalışmalardır.

Hemen bu yazımın altında karşınıza polimer kilden yapılan çalışmalar çıkacaktır. Mutlaka onları da incelemenizi öneriyorum. Fimoyla yapılan çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşacağım. Bu güzel çalışma da kalıp da kullanılmış. Yıldız kalıbı kullanılmış.

Siz isterseniz farklı kalıplar kullanabilirsiniz. Evde fimo hamurundan çalışmalar yapmayı sevenlerdenseniz, sitemizdeki diğer çalışmalara mutlaka göz atmanızı öneriyorum. Anlatımlı fimo hamurundan minyatür yapmak için paylaştığım çalışma ise şöyle ;

anlatimli-fimo-hamurundan-minyatur-ev-yapmak

source

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*