ANLATIMLI GÜL MOTİF ÖRNEĞİ YAPMAK


Anlatımlı gül motif örneği yapmak isteyenler için çok güzel bir örgü çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Anlatımlı örgü gül yapmak için örneğin de yer aldığı çalışmayı sizde kısa süre içinde öğrenip, evinizde yapmaya başlayabilirsiniz.

Evde kolay tığ işi çalışmalar yapmak için sitemizdeki tığ işi kategorisinde benzer örneklerinden çoğunluğuna rastlayacağınız tığ işi çalışmaları aynı zamanda ders nitelikli de paylaşılıyor. Anlatımlı tığ işi örgü gül yapmak veya çiçek motif şeklinde de sunuluyor.

Anlatımlı gül yapmak için paylaştığım çalışmaları beğeneceğinizi umuyorum. Adım adım çiçek yapmak için motif örnekleri ve anlatımları sayesinde sizde çok güzel tığ işi gül veya tığ işi çiçek motifleri yapmayı öğrenebilirsiniz. Bu tür çalışmaları çeşitli örgü işlerinizde gül motifi olarak veya süs olarak değerlendirebilirsiniz.

Anlatımlı tığ işi çiçek çalışmalarına sitemizde daha fazla ulaşabileceğiniz gibi, hem resimli anlatım hem de anlatımlı video şeklinde ulaşabilirsiniz.

Adım adım nasıl örgü gül yapacağınız belirtilmiş. Sizde öğretici örgü gül çalışmaları ile boş zamanlarınızı değerlendirebilir ve çok güzel gül motif örnekleri yapabilirsiniz. Anlatımlı gül motif örneği yapmak için çalışma ise şöyle ;

source

anlatimli-orgu-gul-motif-ornegi-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*