ANLATIMLI HAYAT AĞACI KOLYE YAPMAK

Anlatımlı hayat ağacı kolye yapmak için güzel bir çalışma bulduğumu söyleyebilirim. Aşamalı anlatımı sayesinde sizde evde kolay kolye yapmayı öğrenebileceksiniz. Daha önce de benzer takı çalışmalarını sitemizde paylaşmıştım.

Anlatımlı olmaları sayesinde aynı malzemeyi veya benzer malzemeyle aynı çalışmaları kısa sürede yapabilirsiniz. Evden takı yaparak para kazanan bayanlar var. Onlara örnek olması amacıyla da paylaşmak istedim.

Hem de benim de bu tür çalışmalara merakım var. Bir gün oturup evde paylaştığım tüm takıları yapma niyetim de var. Bakalım nasip, belki yapıp facebook sayfamızdan sizlere paylaşırım.

Anlatımlı hayat ağacı kolye yapımı çalışması ile sizde bu güzel el yapımı kolye yapmak için çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Evde kolay takı yaparak hem kıyafetlerinize uyumlu kombin takılarınız olmuş olur.

Hem de değişik takılarınızın sayısı da artmış olur. Şimdi sizleri anlatımlı kolye yapımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-hayat-agaci-kolye-modeli-yapmak

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ANLATIMLI HAYAT AĞACI KOLYE YAPMAK için yorumda bulun

    ANLATIMLI HAYAT AĞACI KOLYE YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ANLATIMLI HAYAT AĞACI KOLYE YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.