ANLATIMLI İPTEN SAKSI SARKAÇ YAPMAK

Anlatımlı ipten saksı sarkaç yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizin balkonu için yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı olması sayesinde nasıl yapacağınızı kısa sürede kavrayabilirsiniz. Anlatımlı iple saksı sarkacı yaparak balkonunuzu değişik gösterebilirsiniz.

Bu tür sarkaç saksı ipleri veya sarkaç malzemeleri satılıyor. Ancak biraz pahalıya sattıklarını söyleyebilirim. Ancak nasıl yapıldığını öğrenerek zorlanmadan çok güzel saksı sarkaçları yapabilirsiniz. Anlatımlı sarkaç saksı süs çalışmasında kullanacağınız ipin kalitesi gibi rengi de önemlidir.

Rengarenk sarkaç ipli saksılar ile evinizin balkonunu tropikal bir yer gibi göstereceksiniz. Evinize gelenleri şaşırtacak bu uygulamayı kesinlikle soracaklarını da söyleyebilirim. Adım adım sarkaç saksı süs çalışmasında gideceğiniz yol gösteriliyor. Tek yapmanız gereken malzemeleri temin ettikten sonra bu güzel çalışmayı kendinize veya hediye olarak sunmayı düşündüğünüz kişiler için yapmak.

Farklı renklerde yapıp satabilir ve muazzam paralar da kazanabilirsiniz. Evde kolay sarkaç saksı yapmak için malzemeleri yapı marketlerden temin edebilirsiniz. Malzemeleri bir araya getirdikten sonra ipi örgü mantığı ile alttaki gibi sarkaç file haline getirmeniz gerekiyor. Daha sonra içine saksıyı koyup, yüksek bir yere asmanız yeterli olacaktır. Kolay gelsin.

anlatimli-ipten-saksi-sarkac-yapmak

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ANLATIMLI İPTEN SAKSI SARKAÇ YAPMAK için yorumda bulun

    ANLATIMLI İPTEN SAKSI SARKAÇ YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ANLATIMLI İPTEN SAKSI SARKAÇ YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.