ANLATIMLI KAĞIT ÇİÇEK YAPMAK


Anlatımlı kağıt çiçek yapmak için bulduğum bu güzel çalışma sayesinde hem kolay çiçek yapmayı öğreneceksiniz. Hem de yaptığınız çiçek çalışmaları ile evinizi güzelleştirebileceksiniz. Bu çalışma da bir aparat kullanılmış.

Bu cihazı belki bulamayabilirsiniz. Ancak hobi marketlerde bu tür kesici süs aletlerinin satıldığını duymuştum. Bulamasanız bile biraz zahmetli olacak ama makas ile aynı şekli ortaya çıkarabilirsiniz.

Daha sonra kıvrım tekniği ile yapay çiçek çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Anlatımlı oluşu sayesinde aşamaları kısa sürede tamamlayabilir ve sizde kırmızı fon kağıdından yapay çiçek yapmasını öğrenebilirsiniz.

Renkli fon kağıtlarını kırtasiyelerden temin edebilirsiniz. Farklı malzemeler de tercih edebilirsiniz. Tamamen sizin zevkinize ve seçiminize kalmış. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-kagit-cicek-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*