ANLATIMLI KAĞITTAN AY ÇİÇEĞİ YAPMAK


Anlatımlı kağıttan ay çiçeği yapmak için paylaştığım bu farklı çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Çünkü ben ilk gördüm resmen aşık oldum. Çok kolay ve eğlenceli olan bu çalışmayı sizde evinizde kağıttan yapabilirsiniz.

Hatta çocuklarınızla yapmanızı dahi öneriyorum. Hem eğlenceli zaman geçirmiş olursunuz. Hem de kağıttan ayçiçeği yaparak gerçekmiş gibi evinizde sergileyebilirsiniz.

Evinize gelenleri şaşırtabilir ve evinize değişik bir görüntü katmış olursunuz. Evde yapay çiçek yapmak isteyenlerdenseniz, bu güzel çalışmayı beğenip yapacağınızı düşünüyorum.

Benzer kağıttan çiçek çalışmalarına ulaşmak için hemen yazımın altındaki diğer başlıklara göz atabilirsiniz. Evde kolay yapılan kağıt çiçek çalışmalarını beğeneceğinizi düşünerek bu tür çalışmaları yine buldukça paylaşmaya devam edeceğim.

Şimdi sizleri anlatımlı olan çalışmanın kağıttan ay çiçeği yapmak için örnek resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-kagittan-ay-cicegi-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*