ANLATIMLI KAĞITTAN KUŞ KAFESİ YAPMAK

anlatimli-kagittan-kus-kafesi-yapmak-564x415

Anlatımlı kağıttan kuş kafesi yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı evinizde sarkaç süs olarak kullanabilirsiniz. Yada çocuklarınızla yapabilir ve onları hem eğlendirebilirsiniz.

Hem de çocuklarınızın el becerilerini geliştirmelerine katkıda bulunmuş olursunuz. Evinizde bu tür kartondan sarkaç süs çalışmaları yapmak için sitemizde ki kendin yap kategorisinde birçok örneğine ulaşabilirsiniz.

Evde kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde anlatımlı kağıttan kuş kafesi yapıp sarkaç süs olarak kullanabilirsiniz. Kartondan veya mukavva türü malzemeden bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Anlatımlı olması sayesinde neresinden keseceğiniz ve ne yapacağınızın tarifi verilmiş. Adımları uygulayarak sizde aynısını yapabilirsiniz. Şimdi çalışmanın anlatımını gösteren resimlerle sizi baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-kagittan-kus-kafesi-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*