ANLATIMLI KISA KOLAY SAÇ MODELİ YAPMAK


Evde kolay yapılan saç modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda anlatımlı kısa kolay saç modeli yapmak için güzel bir çalışma paylaştım.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde bu güzel saç modelini okula giden çocuklarınız varsa onlara uygulayabilirsiniz. Okul öğrenci saç modeli olarak da tanımlayacağınız bu güzel örgü saç modeli kısa saçlar için ideal olup, düğün dernek veya etkinliklerde de kullanılabilir.

Sitemizde yer alan saç modelleri kategorisinde benzer birçok saç modelini daha önce de paylaşmıştım. Evde kolay yapılan yeni saç modellerini hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz.

Anlatımlı saç modellerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri anlatımlı kolay kısa saç modeli yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-kisa-kolay-sac-modeli-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

2 Comments on ANLATIMLI KISA KOLAY SAÇ MODELİ YAPMAK

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*