ANLATIMLI KOLAY HAYVAN ÇİZİMLERİ


Anlatımlı kolay hayvan çizimlerini paylaşmaya devam ediyorum. Anlatımlı olması sayesinde evde çocuklarınızla birlikte zorlanmadan aşamaları tamamlayarak aynılarını yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımda da yine kolay hayvan çizimleri setini paylaşmıştım. Hem aşamalı göstermesi, hem de adım adım öğretici olması nedeniyle çocukların hem el becerilerini geliştirmede yardımcı olmaktadır.

Hem de eğlenceli zaman geçirerek eğitimlerinde yardımcı olacak kolay çizimleri öğrenmiş olacaklar. Sitemizde daha önceden de kolay çizimleri paylaşmıştım.

Kolay kedi çizimi veya kolay maymun çizimi arayanlar bu resimlerde bulabilirler. Resimli anlatımlar sayesinde nasıl yapıldıklarını hem siz hem de çocuklarınız kısa sürede öğrenebilirler.

Küçükken böyle imkanlarımız yoktu. En fazla 62 rakamından tavşan yapmayı öğrendik. Ancak şimdiki çocuklar şanslı olup, böyle anlatımlı resimlerle büyüyorlar. Anlatımlı kolay hayvan çizimleri ise şöyle ;

anlatimli-kolay-hayvan-cizimleri

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*