ANLATIMLI KOLAY HELLO KİTTY ÇİZİMLERİ


HELLO KİTTY NASIL ÇİZİLİR

Öğretici resim çizimlerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere anlatımlı kolay hello kitty resimleri çizmek isteyenler için güzel bir çalışma paylaştım.

Anlatımlı kedi çizimi sonrası hemen arkasından hello kitty çizimi paylaşmak istedim. Hello kitty oyuncak yapmak için daha önce keçeden veya kumaştan yapımını gösteren şablonlar paylaşmıştım.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde hem kolay yapılışını öğreniyorsunuz. Hem de oyuncak veya resim çalışmaları sayesinde çocuklarınızı mutlu etmiş oluyorsunuz.

Günümüzde çoğu aile pahalı oyuncaklar alarak çocuklarını hem şımartmak da, hem de çok para harcamaktadırlar. Ancak parasız dahi kartondan oyuncak yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Benzer birçok kolay oyuncak çalışmasını sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı kolay hello kitty çizimleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-kolay-hello-kitty-cizimleri

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*