ANLATIMLI KUMAŞ BEBEK PATİĞİ YAPMAK


Anlatımlı kumaş bebek patiği yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Ayrıntılı olarak kumaştan bebek patiği yapmayı öğrenebilir ve kısa sürede yapabilirsiniz.

Yaptığınız kumaş bebek patik çalışmasını sizde fazlaca yapıp sevdiklerinize hediye edebilir veya satıp para kazanabilirsiniz. Evde kolay yapılan bebek patik çalışmalarını daha önce de çokça paylaşmıştık. Onları da inceleyerek harika bebek patik modelleri yapabilirsiniz.

Anlatımlı kumaştan bebek patiği hazırlamak için diğer çalışmalarda hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemelisiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve detaylı anlatımı olan çalışmanın detaylı resimleri ile baş başa bırakıyorum. Takıldığınız yerde yorum bırakın. Kolay gelsin.

source : pinterest

anlatimli-kumas-bebek-patigi-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*