ANLATIMLI KUMAŞTAN TENCERE KUTU YAPMAK


Anlatımlı kumaştan tencere kutu yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde mutlaka yapmayı denemelisiniz. Hem görünümü hem de tencereye benzeyen görünümü ile hem güzel bir ev eşyası yapmış olacaksınız. Hem de süs olarak da mutfağınızda kullanabileceksiniz.

Bu güzel kumaş tencere sepeti ekmeklik olarak kullanabilirsiniz. Hatta bu tür çalışmalar yaparak çok güzel paralara zorlanmadan satabileceğinizi de söylemek isterim. Evde kolay yapılan örgü işlerine ek kumaş işlerini de sitemizde bol bol bulacağınızı söylemiştik.

Bu yazımızda kumaş işlerinden olan ve kumaştan yapılan çok güzel bir tencere görünümlü kase çalışması paylaştık. Anlatımı ve şablonu bir arada bulunuyor. Kısa sürede aynı çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Bu tür kolay çalışmalar sayesinde çok güzel ev eşyaları veya ekmeklik kutuları yapabilirsiniz.

Kumaştan tencere şeklinde ekmeklik yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışma da kullanacağınız kumaşın desenine siz karar verebilirsiniz. Değişik renklerde ve desenlerde yapabilirsiniz. İnanın yaptıktan sonra gerçek bir tencere gibi ekmek kutusuna sahip olmuş olacaksınız.

Ekmeklik olarak kullanabilir veya sebze yada meyvelerinizi de içinde barındırabilirsiniz. Hem görünümü hem de özelliği ile evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri kumaştan ekmeklik tencere kutusu yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

anlatimli-kumastan-tencere-kutu-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*