ANLATIMLI KÜRK KUMAŞLA İSKEMLE SÜSLEME

anlatimli-kurk-kumasla-iskemle-suslemek-564x415

Anlatımlı kürk kumaşla iskemle süsleme çalışması arayanlar varsa artık aramasınlar. Çünkü buldum ve çok beğendim. Bu tarz çalışmalarla evinizdeki eski eşyaları yenileyebilir ve daha iyi eşyalara dönüştürebilirsiniz.

Eskileri değerlendirme sayesinde hatıralara sahip eşyaları atmamış oluyorsunuz. Eğer çok eski değilse tabi… bu yazımda paylaştığım çalışma da anlatımlı bir şekilde kürk kumaşla iskemle süsleme işi yapmak isteyenler için güzel bir fikir olabileceğini düşünüyorum.

Evde bu tarz işler yaparak hem keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Hem de eşyalarınızı süsleyerek onlara yeni roller atayabilirsiniz.

Daha farklı eskileri yenileme fikirleri veya eşya süsleme fikirlerini sitemizde sürekli olarak bulabilirsiniz. Farklı çalışmalar için bu yazımın altına bakmanız yeterli olacaktır. Şimdi sizleri eski iskemle süsleme çalışmasının anlatımlı resimleriyle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-kurk-kumasla-iskemle-suslemek

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*