ANLATIMLI MİNYATÜR ÖRGÜ SAMAN SEPET YAPMAK


Anlatımlı minyatür örgü saman sepet yapmak için daha önce de benzer fikirler paylaştığımı hatırlıyorum. Bu güzel çalışmayı yapıp evinizde TV ünitesi önünde süs olarak kullanabilirsiniz.

Yada bozuk para biriktirme kasası olarak da düşünebilirsiniz. Her türlü minyatür lazımlık veya küçük takılarınızı koyabileceğiniz bir aksesuar sepeti olarak da yapmayı düşünebilirsiniz.

Anlatımlı olması sayesinde saman malzemesini temin ettikten sonra sepet örme işlemini resimli anlatıma bakarak yapabilirsiniz. Yapımında zorlanırsanız yorum bırakın, yardımcı olmaya çalışırım.

Anlatımlı olması sayesinde zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum. Biraz sabır ve emek isteyen bir iş olduğunu da eklemek isterim. Şimdi sizleri evde örgü sepet yapmak için çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-minyatur-saman-orgu-sepet-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*