ANLATIMLI ÖRGÜ BEBEK DENİZCİ TAKIMI YAPMAK


Bu yazımda sizlere evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için bebeklere yapabileceğiniz denizci takımı örme çalışmasının resimli anlatımını ve videolu anlatımını paylaştım.

Anlatımlı örgü bebek denizci takımı yapmak için resimli anlatım ve videodan yararlanarak bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Benzer çalışmaları örgü işleri kategorisi ile bu yazımın hemen altında bulabilirsiniz.

Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Bu yazımda aynı zamanda örgü bebek denizci takımının şematik yapısını da paylaştım. Örnek resimlerden bitince nasıl göründüğünü görebilirsiniz.

Anlatımlı videoda aşamaları takip ederek sizde örgü bebek denizci takımını yapmayı öğrenebilirsiniz. Evde örgü denizci takımı yapmak için sanırım daha önce aynı çalışmadan paylaşmamıştım.

Daha önceki yazılarımda bebekler için tulum yapmak gibi değişik örgü çalışmaları bulunuyor. Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz anlatımlı örgü bebek denizci takımı yapmak için resimli anlatım ve anlatımlı videoyla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*