ANLATIMLI ÖRGÜ ŞAL ATKI YAPMAK

anlatimli-orgu-atki-sal-yapmak-737x415

Anlatımlı çalışmalarla yine karşınızdayım. Örgü şal yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel anlatımlı çalışma sayesinde sizde kış aylarında çok güzel örgü şal veya atkı yapıp kullanabileceksiniz.

Damla hanımın çalışmalarından yine bu gün devam ediyoruz. Altta bitmiş halinin bir de örnek resmini paylaştım. Türkçe anlatımlı örgü şal atkı yapmak için tarifi dinlemeniz ve izlemeniz yeterli oluyor.

Kısa sürede aynı çalışmayı yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu tür çalışmaları çokça yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Örgü işleriyle alakalı birçok çalışmayı sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Şimdi sizleri örgü atkı yapmak için örnek resim ve detaylı anlatıma sahip dersle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-orgu-atki-sal-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*