ANLATIMLI ÖRGÜLÜ BALERİN SAÇ MODELİ YAPMAK


Anlatımlı örgülü balerin saç modeli yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Hem anlatımlı olması hem de nasıl yapılacağının adım adım gösteriliyor olması da işinize gelecektir.

Eğer yapamazsanız da kuaförünüze bu sayfanın resmini göstermeniz yeterli olacaktır. Benzer yeni saç modellerini ve örgü saç modeli yapmak için çalışmaları sitemizde kolaylıkla ve geniş bir şekilde bulabilirsiniz.

Anlatımlı olmaları sayesinde örnek resimde gözüken saç modelinin aynısını kendinize veya kızınıza uygulayabilirsiniz.

Bu tür balerin saç modeli yapmak için zorlanmayacağınızı ve aynısını yapabileceğinizi de düşünüyorum. Anlatımlı olması sayesinde adımları geçerek, sizde örgü balerin saç modeli yapabilir ve kızınıza yada kendinize bu güzel örgü saçı yaparak herkesi kıskandırabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-orgulu-balerin-sac-modeli-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*