ANLATIMLI ÖRGÜLÜ BONCUKLU BİLEKLİK YAPMAK


Anlatımlı örgülü boncuklu bileklik yapmak için paylaştığım bu kolay ve güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolayca yapabileceğiniz bu güzel çalışmayı kısa sürede tamamlayabilir ve harika bileklikler yapabilirsiniz. Evde takı yapıp satıyor ve para kazanıyorsanız, bu güzel bileklik çalışmasını da ürünleriniz arasına yerleştirmelisiniz.

İyi paralar kazandıracak bir bileklik çalışması olduğunu söyleyebilirim. Anlatımlı örgülü boncuklu bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmada tüm detaylar verilmiş. Onları takip ederek harika bileklikler yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ve şık bileklikler yada takılar yapabileceksiniz. Bu çalışmayı kendinize göre geliştirebilir ve kolye şekline de dönüştürebilirsiniz. Benzer takı çalışmaları altta yer alıyor. Onları da incelemenizi tavsiye ederim. Kolay gelsin.

source

anlatimli-orgulu-boncuklu-bileklik-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*