ANLATIMLI OYMA AHŞAP KAŞIK YAPMAK

anlatimli-oyma-ahsap-kasik-yapmak-564x415

Anlatımlı oyma ahşap kaşık yapmak için bulduğum bu güzel kendin yap çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Çünkü benim çok hoşuma gitti. Bu tür evde yapılan hobi çalışmalarını buldukça paylaşıyorum.

Bu yazımda da yine sizlere anlatımlı ahşap kaşık oyma çalışması paylaştım. Aşamalar resimli anlatım olarak sunulmuş.

Tek yapmanız gereken adım adım nasıl yapılacağını inceledikten sonra oyma aleti ile ahşabı yavaş yavaş oymak. Daha sonrasında detaylar için biraz sabırlı olmalısınız.

Çünkü yanlış bir baskı uygulamanızda ahşap kaşık çalışmasını batırabilirsiniz. Bu iş hem sabır istiyor. Hem de biraz zahmetli olduğunu söyleyebilirim. Bu tarz çalışmalar yapıp satarak para kazanan birçok insan var.

Sizde evden oyma ahşap kaşıklar yaparak ürün sayısını çoğaltabilir ve satabilirsiniz. Yapımı bittikten sonra sanırım vernik atılıyor.

Siz o aşamaları biraz araştırın o şekilde yapın. Şimdi sizleri örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-oyma-ahsap-kasik-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*