ANLATIMLI ŞIK ÖRGÜ BEBEK YELEĞİ

anlatimli-orgu-bebek-yelegi

Kolay bebek yeleği yapımı

Güzel bir çalışma ve bebek örgüleri deyince aklıma ilk gelen kanal Bayanların örgü dünyası bölümünde birçok güzel çalışmaya ulaşabilirsiniz hanımlar. Birbirinden değişik ve güzel örgüleri bulacağınız ilgili kaynakta daha değişik örgülere de ulaşıp öğrenebilirsiniz.

Örgü işlerine yeni başlayan hanımların ilk olarak merak saldıkları konular lif modelleridir. Daha sonrasında ise kendimden biliyorum hemen bebek örgü işleri yapmayı isterler. Bebek örgülerinde ise başı bere, atkı ve bebek yelek modelleri çeker.

Altta yer alan anlatımlı örgü bebek yelek modelinde iki renk ip kullanılmış. Şiş işi yapılan bu güzel çalışmayı sizde öğrenip, kısa sürede yapabilir ve bebeği olanlara hediye verebilirsiniz.

Öğretici bir video ve hazırlayanlar harika bir şekilde örgü bebek yeleğinin tamamlanışını sonuna kadar aktarmışlar. Yapmanız gereken malzemelerinizi almak ve izleyeceğiniz video sonrası kolları sıvayıp, bu güzel örgü bebek yeleğine başlamak.

anlatimli-orgu-bebek-yelegi

Kolay yapılan bebek yelek modellerini hep sevmişimdir kızlar. Çünkü hem adım adım kolay olur. Hem de ponpon gibi süslerle bebek yeleklerini süsleyebiliriz. Şiş işi örgü bebek yelek modelini seveceksiniz. Kolayca öğrenip hemen yapmaya başlayabilir ve farklı modellerine de başlayabilirsiniz.

Örgüden bebek yelek modeli

Örgü işleri arasında yer alan bebek yelek modelleri her zaman ayrı bir yeri vardır. Anlatımlı bu çalışmayı öğrenerek sizde kolayca yapabilir ve hemen bebeklerin kullanmasını da sağlayabilirsiniz hanımlar. Bence önerdiğim bir çalışma mutlaka bakın.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCD5epzowQqve5Z0DPr7neTg/videos

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*