ANLATIMLI TAŞ BOYAMA SÜS TAVŞAN YAPMAK


Anlatımlı taş boyama süs tavşan yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel örnekten yararlanarak sizde taş boyama sanatıyla yapılan bu çalışmayı yapmayı öğrenebilirsiniz.

Taş boyama örnekleri olarak daha önce de taş boyayarak minimon yapmak, taş boyayarak süs yapmak için birçok çalışmayı paylaşmıştım. Sitemizde tüm bunları rahatlıkla bulabilirsiniz.

Taş boyama işiyle uğraşanlar için bu yazımda paylaştığım çalıma da tavşan yapmayı öğreneceksiniz. Bu tür sanatlarla uğraşanlar için bulup paylaştığım benzer çalışmalar ise hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı taş boyama süs tavşan yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

anlatimli-tas-boyama-tavsan-sus-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*