ANLATIMLI TIĞ İŞİ BATTANİYE YAPMAK


Anlatımlı tığ işi battaniye yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı tığ işi battaniye çalışmaları ile sizde çok güzel bebek battaniyesi, renkli battaniyeler ve modelli battaniyeler yapabilirsiniz.

Adım adım tığ işi battaniye yapımıyla ilgili resimli anlatım yetmezse, hemen bu yazımın altında karşınıza anlatımlı videosu olan çalışmalar da çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Evde kolay tığ işi battaniye yapmak için sitemizde birçok çalışmanın örneğini ve modelini bulabilirsiniz. Bu yazımızın altında ki anlatımlı videolara sahip battaniye yapımı veya bebek battaniyesi yapmak için çeşitli çalışmalardan kesinlikle yararlanmanızı da öneriyoruz.

Altta resimli anlatımda kullanılan şiş ve örgü iplerinden hepsi gösterilmiş. Anlatımlı olarak battaniye çalışmasını kısa sürede yapabilirsiniz.

Bebek battaniyesi yapmak veya örgü battaniye yapmak için paylaştığım tüm çalışmaları sitemizde incelemenizi tavsiye ediyorum. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

anlatimli-tig-isi-battaniye-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*