ANLATIMLI TIĞ İŞİ MOTİF ÖRGÜ YAPMAK


Anlatımlı tığ işi motif örgü yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde kolay bir şekilde evde bu güzel çalışmayı yapmayı öğrenebileceksiniz.

Türkçe anlatımlı tığ işi örgü motif yapımı sayesinde evde yaptığınız örgülerde değişik örgü motifler yapmayı da öğrenebilirsiniz. Sitemizde tığ işi örgü motif örneklerini sıkça anlatımlı videolar şeklinde paylaşmaktayım.

Hatta bu yazımın hemen altında da tığ işi motif örneklerine ulaşabilirsiniz. Evde kolay yapılan tığ işi motif örneği için anlatımlı video önünde örnek bir de resim paylaştım.

Evde kolay yapılan örgüleri sitemizde bulacağınız gibi yenilerini de buldukça paylaşacağım. Bu güzel örgü motifleri görünce benim de hoşuma gidiyor.

El emeği göz nuru bu güzel çalışmaların Türkçe anlatılarak hazırlanması da ayrı bir şey. Eskiden fazla yoktu. Evde hanımlar komşu gezmelerinde veya altın günlerinde bu tür örgü örneklerinin motiflerini ve yapılışını birbirinden alıyorlardı.

Şimdi ise anlatımlı videolar sayesinde oturdukları yerden öğrenebiliyorlar. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-tig-isi-orgu-motif-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*