ANLATIMLI TIĞ İŞİ PATİK MODELİ YAPMAK


Anlatımlı tığ işi patik modeli yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde bebeğinize veya bebeği olanlara yapmayı düşünebilirsiniz. Daha önce ki paylaştığım bebek patik çalışmalarından farklı olarak, hem yapımı kolay. Hem de öğretici şeması ile kısa sürede nasıl yapacağınızı net anlatmışlar.

Daha önce paylaştıklarım da anlatımlı videolar da yer alıyordu. Bu yazımda ise sadece resimli anlatım paylaştım. Evde kolay yapabileceğiniz bebek patik modeli veya anlatımlı patik çalışmaları ile sizde çok güzel patik modelleri yapabilirsiniz. Yeni patik modeli olarak da kabul edebileceğimiz bu çalışmayı ben çok beğendim.

Anlatımlı bebek patiği yapmak için çalışma da ki şemayı kullanabilirsiniz. Aşamalı çalışmayı kısa sürede yapabilir ve çok güzel patikler ortaya çıkarabilirsiniz. Aşamalı çalışmadaki örneği kısa sürede yapabileceğiniz gibi tığ işi patik yapmak için veya öğrenmek için mutlaka diğer çalışmalara bu yazımızın altından ulaşın.

Onları da incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri bu güzel bebek patik modeli yapmak için tığ işi patik modeli yapımını anlatan çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

anlatimli-tig-isi-patik-modeli-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*