ANLATIMLI UZUN ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK


Anlatımlı uzun örgü saç modeli yapmak için bulduğum bu farklı çalışmaya benzer değişik saç yapımıyla ilgili çalışmaları daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum.

Benzerleri varsa da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Kısa saç modeli içinde bu güzel örneği yapabilirsiniz.

Uzun örgü topuz saç modeli olarak da düşünebileceğimiz bu güzel örgü modeli ile düğün, nişan veya eğlence etkinliklerine katılırken tercih edebileceğiniz bir saç modeli karşımıza çıkıyor.

Yapımı kolay olan bu çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Fransız saç modeli olarak da bilinen bu saç modeline benzer birçok çalışmayı sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Daha fazla saç modeli için sitemizi incelemeyi ve gezmeyi unutmayın. Kolay gelsin.

anlatimli-orgu-uzun-sac-modeli

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*